TUTAJ ZARAbiam

PROPERLY

Firma proptradingowa która udostępnia Ci swój kapitał do Handlu na rynkach forex, między innymi na parach walutowych
GBPUSD, EURJPY, GBPJPY, EURUSD, EURJPY, USDJPY
Dzięki Temu że handel odbywa się na kapitale firmy a nie twoim twoje decyzje są mniej emocjonalne a korzystając z zautomatyzowanych strategi którymi firma się z tobą dzieli możesz zarabiać na tym rynku bez dużego zaangażowania twojego czasu.
Dodatkowo możesz korzystać z bazy szkoleń i mentoringu dzięki czemu samodzielnie podejmiesz handel na rynkach walutowych.
Dzięki takiemu modelowi współpracy możesz zarabiać nie posiadając nawet minimalnej wiedzy o tradingu i rynkach finansowych oraz w trakcie tego procesu posiąść wiedzę która w przyszłości może dać Ci większą niezależność.

Darmówki

 

W tej zakładce znajdują się informacje gdzie możesz zarobić dzięki swojej aktywności.

Czyli np założenie darmowego konta na procesorze płatniczym lub w banku pozwoli Ci na otrzymanie różnych bonusów czasem 5E a czasem 10$ zależy to od danej promocji w firmie. Darmówki którymi się z tobą dzielę nie są to ankiety czy pożyczki. Czasami będą to AirDropy [darmowe kryptowaluty] a czasami wielowalutowe konta jak Revolut czy Monese dzięki którym na bieżąco w aplikacji będziesz zarządzać swoimi zasobami w różnych walutach co bardzo przydaje się podczas podróży.