O NAS

SZTOSOWNI

LATA DZIAŁAMY WSPÓLNIE

JEST NAS

pasywne dochody

EKIPA

#Szto$owni !

Z Przyjemnością przedstawiam wam naszą Ekipę. Każda z osób jest innym charakterem ma inny charakter i inną osobowość. Dzięki temu doskonale się uzupełniamy ! Wszyscy wspólnie co tydzień prowadzimy Webinary pt #Sztosowni On-Line
Gdzie podsumowujemy to co dzieje się w #Necie … Czyli :
N
Opisujemy Firmy/Biznesy z którymi obecnie współpracujemy  i ich bieżący rozwój.
N
Opisujemy Firmy w których z różnych względów nie bierzemy aktywnego udziału lub jest on ograniczony.
N
Często omawiamy system 3/6/9 [znajdziesz w osobnym wpisie]
N
Kryptowaluty – co dzieje się obecnie z Bitcoinem i Altami i na co i jakie projkety ewentualnie zwrócić uwagę.
N
Forex – Rynki Walutowe czyli co dzieje się z Rynkiem Euro i Dolara oraz jak wygląda sprawa Złota.
Opisujemy wszystko co aktualne i warto wiedzieć jeżeli chce się zarabiać bądź już zarabia się #online

OPINIE OSÓB NALEŻĄCYCH DO GRUPY

Sandra- energiczna i niepoprawna optymistka. Na co dzień pracuję w firmie inżynieryjnej. Uważam, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Trzeba cieszyć się i czerpać życie garściami bo czas jest ograniczony.
W ekipie Szto$ownych jestem stosunkowo krótko bo od czerwca 2019 roku, ale już teraz wiem, że przystąpienie do grupy było świetna decyzją! Rozwój, wsparcie, motywacja, feedback to tylko kilka z nieodłącznych elementów grupy-bo razem można więcej!
Sandra Peta

Witaj, mam na imię Robert. Od 13 lat jestem przedsiębiorcą i prowadzę własne biznesy jednak w pewnym momencie zauważyłem, że jestem przywiązany do jednego miejsca i stałem się „więźniem” własnego biznesu. Zatem zacząłem szukać czegoś co pozwoli mi zarabiać cały czas z każdego miejsca na świecie i tak w 2016 roku marketingu internetowym oraz o możliwościach zarabiania przez internet. I od tamtego czasu zacząłem coraz bardziej rozwijać się w tym kierunku. Byłem konsekwentny i systematyczny. Zacząłem poznawać osoby, które miały większe doświadczenie i zasoby w tej branży a z którymi chciałem współpracować i od nich się uczyć. Dołączyłem do grupy osób, z którymi zaczęliśmy tworzyć od podstaw markę #SztoSowni. Było to dla mnie coś czego nigdy wcześniej nie robiłem. Budując tą markę nabywam wiecej nowych umiejętności i większej świadomości działania. Przez co mogę wnieść jeszcze więcej do tej grupy i przy okazji cały czas sam się rozwijam dzięki czemu mogę pomóc osobom, które tak jak ja kiedyś są teraz na początku swojej drogi bądź tym którzy są na jakimś etapie i nie wiedzą co dalej.
Robert Bielański

sPOTKANIA ONLINE

SZTOSOWNI

ZOBACZ